KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088076
nr 1408 8076
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -47. Olja på pannå, 54x46cm, yttermått inklusive ram: 71x63cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:05:38
10/7 18:45:31
200 kr
19/7 14:41:48
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman